Thënie dashurie (380 thënie) I shkruaj një femre që e dua shumë, i shkruaj i shkruaj, dorën s mund ta ndal, i shkruaj në megjes, ditën, në mbrëmje, në mesnatë, i shkruaj dhe kur jam në gjumë.

.

***. thenie.

“Unë të dua, dhe ky është fillimi dhe mbarimi i gjithçkaje”.

.

com/sq/thenie-per-te-dashurin/#SnippetTab" h="ID=SERP,5665. Aug 8, 2022 · Thenie dashurie, shpesh mendojmë për poezitë, rreshtat e librave apo frazat e filmave romancë. Ne dasmen tende do te vij patjeter, por jo si dasmor por si plage e vjeter, Do te ulem e vetmuar ne nje tavoline, dhe per fatin tim do te ngre dolline, Dhe e pa ftuar ne dasmen tende do te vij, e strukur e lodhur si nje zog pa fole do te rri, E me lotet e mi do te pi e do te dehem, Do ta bej per ty e jo se do te defrehe Ne qofte se pa dashuri.

Thënie të ndryshme dhe aforizma Dashurie nga autorë shqiptarë ose përkthyera në shqip nga shkrimtarë apo personalitete huaja.

– “Detyra juaj nuk duhet jetë kërkoni dashurinë, por t’i kërkoni gjitha. Interest. – F.

. Kur flej, më duket të kam pranë; kur.

temat: Thënie dashurie, Thënie për dashurinë Kur të ndihesh vetëm dhe të mos kesh qetësi, vëre dorën në zemër për mua, pak mendo, ulu pranë dritares dhe hënën shiko,.

— Anonim.

ëmbël se dashuria nuk ka, por pas saj vjen urrejtja. - Poezi nga Lasgush Poradeci.

Disa flasin per trishtimin ose zemerimin. .

.
.
Dhe dua qe te kem mamin tim edhe kur ajo eshte e merzitur , ne vend qe te me injoroje mua.

119,803 likes · 40 talking about this.

Shprehje të bukura dashurie Ne kete teme Antarë mund te shkruani shprehje Reth dashurisë.

. 24. Citate, fjalë të urta popullore, vargje të shkëputura dhe foto quotes të krijuara eskluzivisht në teksteshqip.

org. Writer. . . Dashuria e pjekur thotë: “Kam nevojë për ty sepse të dua. temat: Thënie dashurie, Thënie për dashurinë Unë nuk i besoj ata njerëz të cilët nuk e duan as veten e tyre dhe mua më thonë të dua.

.

te gjith engjujt rreth vetës mblodhi dhe për zemrën time vetëm ty të zgjodhi. .

dua!.

.

temat: Thënie dashurie, Thënie për dashurinë.

dua.

.